Krasnodar PAOK maçı hangi kanalda saat kaçta

Krasnodar PAOK maçı hangi kanalda saat kaçta

Krasnodar PAOK Şampiyonlar ligi ön eleme maçı hangi kanalda saat kaçta? Bu maçla ilgili analizler iki takımın şans oranları ile ilgili olarak bir çok spor yorumcusu farklı görüşlere yer verdi.

Krasnodar PAOK maçı jokerbet tv kanalında ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Maçı canlı izlemek için mobil telefonlarınızdan veya tabletlerden internetten online olarak izleyebilirsiniz.

PAOK daha önce Beşiktaş’ı yarışın dışına bırakmasıyla adından söz ettirmişti, ikinci olarak bu sonucun sürpriz olmadığını gösteren PAOK, Benfica karşısında yine üstün bir oyun sergilemiş ve Portekiz ekibini de kupanın dışına itmişti.

PAOK’un büyük bir değişim yaşayarak yeni bir oluşuma gittiği görünüyor. Bu oluşum içinde de oldukça iyi bir yol elde ettiler.

Spor yorumcuları; PAOK’un maçta şansının çok yüksek olduğunu, ama rakibin de hiç yabana atılacak bir yanı olmadığını belirtiyor. PAOK’un elenme ihtimalinin de bulunduğu bir tur olduğu da belirtilen görüşler arasında.

Krasnodar ise son yıllarda Rusya Ligi’nin önemli kulüplerinden biri hâline geldi. Güçlü kadrolarıyla, özellkle lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde önemli başarılar elde ettiler. Bu yıl da play-off aşamasına kadar geldikleri Şampiyonlar Ligi’ne ilk defa katılmak hedefindeler.

Maç kadrosu, maç saatinde belli olacak. Krasnodar – PAOK maç yayınını izlemek için, alt kısımda bulunan video içeriğinin açıklama kısmındaki linke tıklayabilirsiniz. Link maç saatinden önce aktif olacaktır.

Yazı oluşturuldu 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön